Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > BIO Kosmetika

BIO KosmetikaRelaxační pleťová terapie - BIOKOSMETIKA - Inka Šilhavá

Od ledna 2024 jsme pro naše klienty rozšířili nabídku o přírodní relaxační terapii s Inkou Šilhavou. Můžete se tak objednat na kosmetické ošetření bio přípravky a nechat se hýčkat. Objednání je možné přímo u Inky na telefonu: 607 817 814. Domluvíte si s ní vhodný termín, rozsah a cenu terapie. 

Objevte kouzlo v péči o Vaši pleť, za pomoci dermo a biokosmetiky. Tyto kosmetické přípravky Vás pohladí nejen na pleti, ale i na duši. Jejich vůně je na bázi aromaterapie, tím se mysl odpoutá od starostí všedního dne. Celé tělo se uvolní a relaxace probíhá nejen na fyzické úrovni, ale i na emocionální.

Ošetření je klientům vytvořené přímo na míru. Jelikož je každý z nás originál, Inka přistupuje k pleti každého klienta individuálně. To co je dobré pro jednoho, nemusí být vhodné pro druhého. Proto každý z nás potřebuje mít kosmetické ošetření vytvořené přímo na míru. Vždy bude přizpůsobeno aktuálnímu stavu Vaší pokožky. Pokud bude potřeba, zaměří se na určitý problém, aby Vám Inka pomohla biokosmetickou péčí v daném okamžiku co nejlépe.  Cílem je, aby každá klientka, či klient odcházeli odpočatí a se zářivou pletí, omlazení a spokojení.

Přípravky zcela pronikají do našeho organismu, zároveň kladně působí nejen na naši pleť, ale mají dokonalý účinek na psychickou náladu, celkové uvolnění, zklidnění veškerých emocí. Kosmetické produkty pleť regenerují, rozzáří, dodají ji správný tonus a zdravý vitální vzhled použitím vhodných, jemných peelingů, sér, zapracováním vhodných ampulí podle typu pleti.  Základem péče je masáž obličeje, krerá je nejen relaxační, ale má i okamžité viditelné výsledky. Uvolní se veškeré napětí ve svalech, celá pleť se omladí, stárnutí příznivě oddálí, protože se díky ní může zvýšit tvorba kolagenu v pleti.

Jemné doteky a vůně  Vás přenesou do uvolňujícího se stavu mysli. Tím zapomenete na starosti všedního dne a přenesete se do příjemného stavu odpočinku a relaxace. Což je také cílem této relaxační kosmetické terapie! Naším přáním je, aby lidé odcházeli po terapii uvolnění a s pocitem zaslouženého odpočinku.

Mějte se rádi a hýčkejte nejen své tělo, ale také svou duši.

Těším se na vás.

Inka Šilhavá

Kontakt: 607 817 814


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů