Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Celostní Centrum Bezovka tvoří tým odborníků, kteří vám pomohou v případě, že máte chronické potíže či dlouhotrvající bolesti či zdravotní problémy nejrůznějšího charakteru. Řešíme potíže celého organismu, jak na fyzické, tak i na psychické úrovni. Nemoc je často volání těla o pomoc, a může se u vás projevit jakkoliv. Proces uzdravování je otázkou dlouhodobého obnovování rovnováhy celého těla, která je nyní kvůli zátěži narušená. Prvním krokem k harmonii je hledání příčin vašich obtíží. 

Proč k nám?

V 21. století dochází k odhalení mnoha nemocí příliš pozdě v pokročilých stadiích, kdy je léčba náročná v mnoha ohledech a nebo je na ni příliš pozdě. Je lepší i levnější nemocem předcházet a žít své životy naplno v každém věku. Cílem Centra Bezovka je předcházet nemocem před nástupem viditelných příznaků, předpovídat vývoj onemocnění a stanovit optimální a včasnou péči našim klientům.

  • Nabízíme kvalifikované poradenství pro celou rodinu.
  • Zakládáme si na vysoké odbornosti našich kolegyň a kolegů.
  • Máme individuální přístup ke každému klientovi.
  • Získáte komplexní přístup od diagnostiky vašeho aktuálního zdravotního stavu, plánu potřebné péče až po jednotlivá sezení.
  • Zachováváme vysoce individuální přístup i v případě, že do léčebného/preventivního programu klient zahrne skupinové programy nebo skupinové cvičení či semináře.

Náš tým (na fotce zleva doprava):

 

tým Centrum Bezovka