Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Bachovy květové esence

Bachovy květové esence

Mgr. Renata Kůrková

Bachovy esence.jpg

Bachovými esencemi harmonizujeme emocionální stav jedince. Tím se jedinec dostává do rovnováhy a řeší se tak jeho stav i na úrovni fyzické a životní. Znamená to tedy, že se postupně vylepšují celkové životní podmínky (emocionální, zdravotní, finanční, partnerské, pracovní, duchovní, přicházejí do života lepší příležitosti). Žití se tak stává lehčí a příjemnější. Tato harmonizace probíhá postupně, léčí se vrstva za vrstvou. Bachovy kapky tak můžete užívat i dlouhodobě, kdy dochází k postupnému zkvalitňování vašeho života. Záleží jen na člověku, kdy už je plně spokojen. Bachovými kapkami můžete však také řešit jen jeden problém, tj. určitou vrstvu emocí a projít jen jednu „kůru“.

Bachovy esence vám vytestujeme i namícháme na míru a jsou vhodná i pro zvířata. 

Bachovy esence tvoří 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Bachovy květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobili.

Lze vytvořit až 293 000 000 kombinací Bachových kapek na míru. Bachovy kapky se užívají na míru 4x denně 4 kapky ústy. Kapky lze také natírat na pokožku, nejlépe v oblasti tepny. Bachovy kapky jsou 100% bezpečné. Předávkování není možné, nevzniká návyk ani nemají vedlejší účinky. Jsou přírodním produktem. Bachovy kapky může užívat kdokoliv - malá miminka, těhotné ženy, kojící matky, dospělí muži i ženy, ženy v klimakteriu a také senioři. Také každé zvířátko – psi, kočky, papoušci, koně…a také rostliny (zejména pokojové).

Ceník Bachovy esence

400,- Kč

  • testování  a výroba

250,- Kč

  • výroba bez testování

ceny jsou uvedeny včetně DPH

Platba není možná zaměstnaneckými kartami a poukázkami. Děkujeme za pochopení.

Objednání na tel. č.: 731 453 098