Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Kurzy jógy v Plzni s Vlaďkou Procházkovou od září 2021

Kurzy jógy v Plzni s Vlaďkou Procházkovou od září 2021V našem Centru Bezovka opět zahajujeme kurzy jógy s Vlaďkou Procházkovou

Díky cvičení jógy se lze zbavit bolestí a chronických problémů nejen pohybového aparátu. Jóga je také ideální doplněk pro aktivní sportovce, protože protahuje a uvolňuje namožené a zkrácené svaly a vede tak k lepšímu výkonu, protože se můžete na své tělo lépe spolehnout a dokážete se lépe koncentrovat.

 

joga bezovka.png


Naše instruktorka jógy, Vlaďka Procházková, se věnuje terapeutické józe, která vede k celkovému uvolnění a posílení všech částí těla a cílem jejích lekcí je, aby se všichni účastníci už během lekce jógy cítili příjemně, aby své tělo prodýchali a protáhli a postupně také zpevnili. Vědomá práce s tělem a pravidelné cvičení vede k odstranění chronických problémů a bolestí. Součástí lekcí je také vědomé dýchání a meditace.

Co je jógová terapie?

Jógová terapie se primárně zaměřuje na oslabené, špatně fungující či nemocné orgány či tělesné soustavy nebo celého člověka a psychické či fyzické indispozice zmírňuje a navrací do normálu. Základním předpokladem pro to, aby jóga jako medicína fungovala, je její pravidelné cvičení. Jógová terapie není shodná s návštěvou běžného kurzu jógy. Terapeutická jóga se podobá více návštěvě rehabilitačního specialisty, psychoterapeuta a fyzioterapeuta dohromady, než návštěvě jógového kurzu. V Centru Bezovka ji nabízíme formou individuálních jógových lekcí. Když je to vhodné, používáme při nich také např. tělové svíce, muzikotereapii, meditační mísy a další léčebné pomůcky.

Jógová terapie vám můžeme pomoci když:

- máte chronické bolesti zad, hlavy nebo jiných částí těla,
- špatně spíte,
- nedokážete se uklidnit a vyprázdnit si hlavu od starostí,
- máte málo energie a špatnou náladu.

Neváhejte si rezervovat své místo zprávou nebo zavoláním na mobil 733 166 108 Vlaďce a přijďte vyzkoušet ať už individuální jógovou terapii nebo si rezervujte místo na nějakém z kurzů. Tyto kurzy jsou uzavřené pro skupiny po 6-ti osobách a je na nich rodinná atmosféra.  Délka jednoho kurzu se skládá z 10-ti lekcí a cena jedné lekce je 200 Kč při nákupu permanentky. Při individuální platbě za jednotlivé lekce je cena 250 Kč lekce / osoba. Všechny pomůcky jsou dostupné v našem centru, nepotřebujete nic než pohodlné oblečení na jógu

Rozvrh lekcí jógy s Vlaďkou - začínáme v týdnu od 6.9.2021

joga pro zdravá záda.jpg
- pondělky 17:30 -18:30 Kurz jógy pro zdravá záda

- úterky 7:30 – 8:30 Kurz ranní jógy

- úterky 9:00 – 10:00 Jóga pro seniory

- středy 7:00 – 8:00 Kurz ranní jógy

- středy 15:00 – 15:45 Jóga pro děti

- středy 16:00 – 16:45 Kurz jógy pro rodiče s dětmi

- středy 17:00 – 18:30 Kurz kundaliní jógy – ženský kruh

- čtvrtky 7:30 – 8:30 Kurz ranní jógy

- čtvrtky 9:00 – 10:00 Jóga pro zdravá záda

Těšíme se na vás.