Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > PŘEDNÁŠKA A DIAGNOSTIKY ZDRAVÍ - VLADIMÍR ĎURINA, SPOLEČNOST DIOCHI

PŘEDNÁŠKA A DIAGNOSTIKY ZDRAVÍ - VLADIMÍR ĎURINA, SPOLEČNOST DIOCHIDatum konání:
4.4.2022

PŘEDNÁŠKA A DIAGNOSTIKY ZDRAVÍ, VLADIMÍR ĎURINA, SPOLEČNOST DIOCHI

Přednáška se koná v pondělí 04.04.2022 od 17:00 h do 18:00 h, diagnostiky s panem Ďurinou budou následovat po přednášce.

Místa na přednášku a na diagnostiku u pana Ďuriny si rezervujte na mailové adrese lekarnavbezovce@seznam.cz  

ĎURINA.jpg

Bioterapeut, tvůrce přípravků, zakladatel a majitel společnosti


Přes 25 let se věnuje fytoterapii, bezkontaktním masážím, psychotronice, homeopatii o něco méně čínské medicíně a dalším přírodním postupům, kterými lze dosáhnout posílení energetické sítě člověka natolik, že tělo samo se následně začne zbavovat svých různých potíží, které na svojí cestě životem nastřádalo.

Nemoci můžete předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Tím zesílíme naše biopole a nemoc nepropukne.

Nejlepší je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku a k následné degenerativní změně v těle.

Unikátní systém regenerace a detoxikace organismu, ve kterém bioinformační přípravky působí na energetické dráhy v těle, jejichž disharmonie vytváří nejen zdravotní komplikace.

Pomocí dvanácti bioinformačních přípravků neboli dvanácti klíčů dokážeme vyladit dvanáct základních meridiánů (energetických drah) našeho těla. Též mají vliv i na 8 speciálních meridiánů, které spolu se základními tvoří podstatu naší energetické sítě.

Když se podíváme na schéma Regenerace ve Sféře, připomíná nám lidské tělo a každý přípravek je klíčem k určité oblasti. Jednotlivé části jsou vzájemně propojeny energetickými dráhami, kterým se také říká meridiány.

 

Vybrali jsme pro vás z blogu DIOCHI - Jarní detoxikace organismu 

Podle tradiční čínské medicíny jsou měsíce březen a duben pod vládou elementu dřeva a je zapotřebí věnovat zvýšenou pozornost meridiánu jater a žlučníku, jejichž hlavními orgány jsou právě JÁTRA a ŽLUČNÍK.

Jaro je období, kdy se vše probouzí ze zimního spánku, a my můžeme cítit sílu, která se najednou v přírodě objevuje, a která se začíná projevovat ve formě rašících sněženek, bledulí, nalévajících se pupenů a prvních jarních trav. Můžeme zachytit ten pocit, tu sílu, která nás najednou uchopí, a která nás také začne povzbuzovat probudit se z ustrnulé zimy a začít pročišťovat své tělo i mysl zanesené zimní těžší stravou a menší fyzickou aktivitou. Je tedy důležité myslet na odlehčení trávení, ulevit žaludku, játrům i žlučníku.

V BŘEZNU je nejvíce ohrožen žlučník. Je místem, kde se shromažďuje žluč a je funkčně spojen s játry. Žlučník řídí uschovávání a vylučování žluči. Žluč je zelenožlutá tekutina hořké chuti, jejímž hlavním úkolem je napomáhat procesu trávení, a tím podporovat i správnou činnost sleziny a žaludku. Pro uzdravení a posílení žlučníku je důležité věnovat se svému duševnímu stavu. Spokojenost je zde na prvním místě. Je potřeba se naučit s láskyplným klidem „trávit“ názory a postoje druhých. Pevná čchi žlučníku znamená odolnost proti stresům. Každé ráno nalačno začněte sklenicí teplé vody se lžící Královského octa BIOCER, tento nápoj vám vyrovná pH trávení a stáhnou se z těla kyseliny nahromaděné přes noc.

V DUBNU jsou nejvíce ohrožena játra. Játra jsou vrchním velitelem, rozhodnost si však berou od žlučníku. I kdyby byla čchi jater silná, bez žlučníku nemá rozhodnost. Játra a žlučník si vzájemně pomáhají a z toho se rodí smělost a odvaha. K systému jater v rámci těla patří žlučník, šlachy a vazivo, nehty a oči. Játra jsou chemickou továrnou našeho těla. Jednou z jejich vůbec nejdůležitějších funkcí je odstraňování toxických látek z těla. V játrech se hromadí velké množství krve, která obsahuje minerály, vitamíny a jiné živiny. Absorbují a ukládají tuky, sacharidy a bílkoviny z potravy, které se pak v těle přemění v energii nebo jsou ukládány jako tuková tkáň.

Byliny na játra a žlučník.

Dnes snad už není nikdo, kdo by se nesetkal s informací, že jednou z nejznámějších jaterních a žlučníkových byliny je ostropestřec mariánský. Hned vedle něho můžeme postavit pampelišku lékařskou, jablečník obecný, smil písečný, zemědým lékařský, čekanku obecnou a mnoho dalších. Proto bioterapeut pan Vladimír Ďurina pro toto období doporučuje užívat tyto byliny pro doplnění a harmonizaci energie v dráze jater a žlučníku, tím dojde k vyrovnání energie v těle a dojde ke zbavení se toxických zátěží.