Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > BICOM pomůže odstranit postcovidové obtíže

BICOM pomůže odstranit postcovidové obtížeTrpíte postcovidovými potížemi? Přijďte na BICOM!

Mgr. Renata Kůrková

Někteří pacienti se po onemocnění Covidem obtížně vracejí do normálního životního a pracovního režimu. Trápí je bolesti na hrudi, dušnost, nemožnost dodechnout, neustávající kašel, bolesti hlavy až migrény, závratě, poruchy koncentrace, stavy melancholie až deprese, poruchy spánku, kolísající tlak, bušení srdce, únava jak fyzická, tak duševní. Tyto stavy mohou trvat až tři měsíce po prodělané infekci. S těmito stavy jsme vám schopni pomoci pomocí biorezonanční terapie přístrojem BICOM dále pak sestavením léčebného plánu a to např. pomocí homeopatie, Schüsslerových solí nebo cílenou fytoterapií.

bicom.jpg

BICOM terapie je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky celostní medicíny a kvantové fyziky. Přístroj samotný je registrovaný jako zdravotnický prostředek Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Tato metoda patří do kategorie komplementární medicíny. Princip fungování spočívá na poznatcích kvantové fyziky, že částice (viry, bakterie, chemické látky, plísně

, těžké kovy…), buňky mají elektromagnetické vyzařování, tzv. frekvenční vzorek, s nímž se při terapii pracuje.

BICOM terapie je výjimečná ve své schopnosti poskytnout pomoc jak při akutních, ale i při chronických potížích, ale i tam, kde nejsou k dispozici žádné účinné léky.

Díky této terapie můžeme obnovit energetické toky v těle, eliminovat patologické stavy způsobující onemocnění a posílit sebe uzdravovací schopnosti těla.

V rámci konzultace najdeme a budeme řešit skryté příčiny způsobující vaše onemocnění. Díky svým znalostem, celoživotnímu vzdělávání a dlouholeté lékárenské praxi, vám mohu pomoci v kombinaci s klasickou medicínskou léčbou snížit množství užívaných léků a minimalizovat jejich vedlejší účinky.

Objednejte se co nejdříve, ať můžete začít pracovat na svém uzdravení.

Rezervace

bicom_2.jpg