Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Den pro zdraví v Centru Bezovka

Den pro zdraví v Centru BezovkaDatum konání:
13.11.2021

Srdečně zveme na první Den pro zdraví, který pořádáme v našem celostním centru. Jeho smyslem je nabídnout klientům naše znalosti a dovednosti tak, aby se je naučili používat k posílení svého zdraví pro svou každodenní potřebu, aby si tento den s námi užili v příjemné atmosféře a dozvěděli se něco nového, co mohou hned začít používat pro upevnění nebo zlepšení svého zdraví i zdraví rodiny. Nebude se jednat o pouhé pasivní poslouchání nějaké přednášky, ale čeká vás aktivní den s našimi odborníky, do kterého se všichni zúčastnění zapojí.

Nemoc všichni považují za největší katastrofu ve svém životě. Často se objeví náhle a bez viditelných příčin a krutě změní běh života. Mnohdy je člověk překvapen a klade si otázku, proč právě on je tím postiženým. Ano, nezřídka má dokonce dojem, že na něj padl los v loterii osudu. Nemoc však nepřichází bez příčiny. Pokud se někdo domnívá, že onemocnět je snadné, pak se mýlí. Onemocnět vyžaduje naopak velmi mnoho úsilí. Často po mnoho let člověk investuje svůj čas, energii a prostředky do toho, aby se jednoho dne dočkal nemoci, aniž si je toho vědom. Přijmout odpovědnost za ztrátu svého zdraví je pro většinu lidí nepříjemnou záležitostí. Ve snaze vyhnout se této nepříjemné konfrontaci pak lidé vynakládají velké úsilí na to, aby se v roli pachatele ocitl někdo jiný. Máme naštěstí svobodnou vůli a můžeme se kdykoliv rozhodnout současný stav začít postupně měnit tak, abychom se cítili postupně lépe a lépe a existují "nástroje", které nám k tomu mohou účinně dopomoci. A tyto nástroje v podobě různých metod, technik, terapeutických možností a přírodních léčebných prostředků vám chceme představovat. 

Na tomto prvním dni, který se uskuteční v sobotu 13.11. 2021 od 8:30 do 12:00 hod. se můžete dozvědět jak funguje:

  • 8:30 - 9:45 jóga pro zdravá záda bez bolesti s Vlaďkou Procházkovou

Na této lekci se zaměříme na cviky, které působí na uvolnění páteře a posílení svalů, které mají na držení těla přímý vliv.

  • 10:00 - 11:15  tkáňové Schüsslerovy soli - přednáška s Mgr. Renatou Frýbertovou Kůrkovou

Schüsslerovy tkáňové soli jsou souborem dvanácti základních a patnácti doplňkových minerálních solí. Dvanáct základních definoval a do klinické praxe zavedl v 19. století německý lékař dr. Wilhelm Heinrich Schüßler a jsou nezbytné pro život a nacházejí se v tkáních a buňkách lidského organismu. Jde o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku a nalezneme je v tkáních a krvi lidského těla. Získáváme je přirozeně z potravy, jenomže dnešní zemědělství nám poskytuje potraviny, které jsou o tyto minerální látky často ochuzené. V důsledku toho i v důsledku zvýšené fyzické a psychické námahy, po nemoci apod. dochází k narušení rovnováhy esenciálních minerálních živin v našem organismu. Tyto tkáňové soli doplňují chybějící minerální látky do těla a tím pádem dochází k nastartování přirozených samoléčebných, čistících a regeneračních  schopností lidského těla a to tak, že poskytují našemu organismu přirozené živiny a tělo tak díky jejich doplnění může nastolit rovnováhu.

Schüsslerovy tkáňové soli jsou vyrobené homeopatickým způsobem, ale neměli byste je zaměňovat s homeopatií, protože nejsou vyrobeny na základě homeopatického zákona podobnosti, ale dle deficitnosti, což znamená, že s jejich pomocí dodáváte tělu to, co mu podle některých příznaků chybí. Důležité je i podané množství. Na této přednášce se dozvíte o základních tkáňových solích, podle čeho vybrat ty správné k užívání, jak v těle působí a jak je správně užívat.

  • 11:30 - 12:00 dýchání pro klidnou mysl s Vlaďkou Procházkovou

Vysvětlíme si a prakticky vyzkoušíme různé dýchací techniky.

 

den pro zdraví 13.11..png

Kde se akce uskuteční?

V celostním Centru Bezovka, na adrese V Bezovce 4, Plzeň - Bory,  1. patro

Kdy?

v sobotu 13.11.2021 v čase od 8:30 do 12:00 (přijďte cca 10 min. předem)

Cena a platba?

490 Kč zaplatíte předem na účet, který zašleme po zaslání Vašeho e-mailu nebo zprávy, že máte zájem se Dne pro zdraví zúčastnit. Přijetím platby na účet je vaše rezervace platná. Kapacita je max. 6 osob.

Jak se přihlásit?

Rezervace je možná písemně na e-mailu: info@centrumbezovka.cz nebo telefonicky na čísle +420 776 832 628 u Markéty Jungové.

Co s sebou?

Veškeré pomůcky jsou v našem centru k dispozici, rovněž kuchyňka pro vodu, kávu, čaj a šatna k převlečení. Vezměte si s sebou pohodlné oblečení a dobrou náladu.

Těšíme se na vás.