Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Podzimní jógové semináře s Vlaďkou Procházkovou

Podzimní jógové semináře s Vlaďkou Procházkovou Zveme vás na podzimní jógové semináře s naší jógovou instruktorkou Vlaďkou Procházkovou:

 

24.9. sobota od 9:00 do 11:00

Jóga pro harmonizaci mužské a ženské energie

Na tomto semináři zjistíte, jestli máte více jang (mužské), nebo jin (ženské) energie a jak s touto dispozicí ve svém životě fungujete a jak ji můžete najen pomocí jógy harmonizovat a jak se to projeví ve vašich vztazích - partnerských, pracovních i jinde. Na tomto semináři o sobě zjistítě možná něco více než tušíte. A když si nějakou skutečnost zvědomíte, můžete na ní začít pracovat.

 

1. 10. sobota od 9:00 do 11:00

Jóga pro PÁNEVNÍ DNO

Oblíbený seminář, který je vhodný pro ženy s nepravidelnou, nesnadnou menstruací, s inkontinencí, bolestí SI skloubení, k harmonizování těla před a v přechodu, k sebepříjetí s láskou bez podmínek. Společně na něm projdete, jaké máte sedací návyky, proberete péči o pánev (probuzení energie v ní), naučíte se a vyzkoušíte si jednoduché pohyby do uspěchané doby, osvojíte si správné provádění a dýchání u cviků v leže a v sedě, zjistíte, jaké je vhodné posilování a relaxování pánevního dna, co je to muladhára bandha. Získáte informace o soustavě svalů pánevního dna. Projdete teorii ásan a krijí vhodných pro posilování pánevního dna a naučíte se správné techniky dýchání a relaxování. Kontraindikace: těhotenství.

 

9.10. neděle od 9:00 do 11:00

Povídání a jóga na téma EMOCE

Lidé, kteří se dokáží ovládat a nepopustí uzdu svým emocím příliš často, vedou daleko šťastnější život. Naopak ti, kdo jednají příliš emotivně, se nevyhnou komplikacím ve vztazích, nebývají příliš oblíbení v kolektivu a celkově to mají v životě těžší a prožívají větší míru stresu. To, do jaké míry jste schopni ovládat své emoce, je dané geneticky, ale naštěstí také učením. Na tomto semináři se podíváme, jak na to.

 

15.10. sobota od 9:00 do 11:00

Povídání a jóga na téma SEBELÁSKA

Sebeláska dovoluje člověku, aby narovnal záda, byl sebevědomější, více si věřil a díky tomu se přestal krčit v koutku. Sebeláska pomůže také zlepšit sebereflexi, tzn. začít si o sobě uvědomovat chyby, objevit v sobě větší pokoru, empatii a chuť pečovat o sebe i o druhé. Sebeláska je téma pro muže i pro ženy, i když to možná na první pohled někomu tak nepřipadá. Muži jsou v našich končinách vychováváni k tomu, aby byli silní, aby vše zvládali, a k tomu je pro ně důležité, udržet si pozitivní sebeobraz, obraz silného a schopného muže. Takže tam, kde si ženy často snadno přiznají, že na sobě potřebují zapracovat, muži se spíše uzavřou, aby jejich obraz o sobě, který potřebují k naplňování všech svých výzev, nebyl narušený. Ženy jsou zase často v roli pečovatelky, která upřednostňuje potřeby své rodiny před těmi svými. Kde končí sebeláska a začíná sobectví? Jak si dovolit být šťastnější a dovolit si s láskou pečovat stejnou měrou o sebe, tak i o bližní?

 

21. - 23.10. víkendový kurz v PENZIONU PECKA, který shrne všechna předchozí témata

Budeme cvičit jógu, meditovat a povídat si v překrásném prostředí pokrkonošské přírody. Podrobnosti o tomto víkendu najdete na tomto odkazu: https://www.vladkyoga.com/.../ajurvedsky-viden-pecka-joga

 

Zaujali vás témata těchto podzimních seminářů? Skvělé, tak si zapište jejich termíny do svého kalendáře a rezervujte si své místo co nejdříve odesláním zprávy níže z poptávkového formuláře nebo rovnou napište zprávu naší lektorce Vlaďce Procházkové na mobil 733 166 108.

 

 

 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů