Drobečková navigace

Úvod > Příběhy našich klientů > Bicom pomohl při léčbě astmatu

Bicom pomohl při léčbě astmatuŽe už se pár let vyhýbám lékům v podobě chemických sajrajtů mí přátelé ví, jedu na homeopatikách a bylinkách... Jedinou výjimkou byly mé průdušky, tam jsem “musela” občas použít Ventolin či Combair, jelikož umřít udušením jsem fakt nechtěla.... Snažila jsem se najít homeopatika či bylinky, vyzkoušela jsem i TČM, vše po poradě s kvalitními odborníky, ale nic nezabíralo.... naopak se můj stav zhoršoval, nošení roušky a respirátoru v práci tomu nepřispělo, to je jasné ... Byla jsem na tom tak, že jsem už nezvládala ani normální chůzi a přestávala jsem věřit v sílu přírody.... po deseti letech (možná déle) jsem se tedy objednala na plicní s vědomím, že kortikoidy se prostě stanou zase mou součástí. Čistě "náhodou" jsem narazila na článek o přístroji Bicom, který uváděl, že při léčbě astmatu u dětí je až 95% úspěšnost.
Začala jsem pátrat a ejhle, Bicom mají v mé oblíbené lékárně V Bezovce. Šup, objednaná jsem byla 2 dny před plicním. Jaká to “náhoda”. No, na plicní jsem šla ještě v šíleném stavu, spirometr jsem absolutně nezvládla, dle doktora jsem byla zralá na špitál. No ale protože k.o.vid, dostala jsem recepty a šup do lékárny ... Stálo mě to jen něco málo přes dvě stovky, ale ta chemie mi naháněla hrůzu, hodila jsem léky na poličku a tam taky zůstaly. Vyšetření Bicomem, následná léčba, zásoba domů mě stála sice desetkrát víc, ale již třetí den po, bylo zlepšení o 50 % a týden po bylo zlepšení o 95 %. Těch pět procent dolaďujeme po dnešní kontrole, po šesti týdnech.... Takže sice je moje peněženka za šest týdnů o 4000,- tenčí, obětovala jsem 2 x 2 hodiny času, ale stojí to za to!!! Takový efekt jsem u ničeho jiného nezažila. Ladím s pomocí Bicomu i jiné neplechy, tak jsem zvědavá.

Každopádně Lékárnu V Bezovce vřele doporučuji. Mají tam homeopatika, Schüsslerovy soli, Bachovky, přírodní kosmetiku, bylinky a spoustu jiných prospěšných věcí. Mimo jiné můžete očekávat skvělý, milý profesionální přístup a úsměv schovaný sice pod respirátorem, ale je tam. Konec hlášení a astmatici, ekzematici, hlavu vzhůru, vše jde řešit i bez dávek kortikoidů. A jistě tam dokážou pomoci i s jinými zdravotními neduhy.

Štepánka Landauová


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů