Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Nově jsme pro vás připravili nabídku masáží

Nově jsme pro vás připravili nabídku masáží 

Nově jsme pro naše klienty připravili nabídku masáží - darujte péči a regeneraci dárkovým poukazem

Masáže slouží po staletí k regeneraci těla a uvolnění stresu. Nabízíme různé druhy masáží, od skutečných profesionálů v oboru, pouze kvalitně provedná masáž splní svůj účel. Masáže jsou také dokonalým dárkem nejen pro ženy.

Objednání u Vlaďky Procházkové na mobilu: 733 166 108

Masáž zad a šíje 500 Kč

Tato masáž je zaměřena na pomoc při problémech v oblasti šíje, ramen, horních zad, jako je například zatuhlá šíje či bolest v oblasti lopatky, způsobená sedavým zaměstnáním nebo zvýšeným nervosvalovým napětím ze stresu či přetížení.

vánoční poukaz na masáž.jpg

Masáž nohou 500 Kč

Masáž nohou dokáže fyzicky i psychicky připravit na sportovní výkon, nebo naopak uvolnit nohy po zátěži a zrychlit regeneraci svalů.

Reflexní masáž plosek a nártů nohou 350 Kč

Na noze najdeme nervová zakončení všech lidských orgánů a ostatních částí lidského těla, proto je tato masáž prospěšná našemu tělu:

 • zlepšuje a harmonizuje činnost vnitřních orgánů

 • je to velmi dobrá technika při odstraňování některých blokád páteře a bolestivost kloubů

 • zlepšuje činnost trávicího systému

 • podporuje imunitní systém

 • snižuje únavu

 • odstraňuje nespavost

 • podporuje psychickou a emoční stabilitu

Masáž rukou 350 Kč

Masáž paží a rukou účinně odstraní emocionální napětí a stres. Svaly a kosti paží a rukou jsou mnohem drobnější, proto se některé hmaty provádí pouze jednou rukou, jemněji, menším tlakem a mnohem důkladněji. Tato masáž má pak nečekaně uklidňující a uvolňující zážitek.

poukaz masáž zad a šíje.pngMasáž hlavy 350 Kč

Masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, které se často hromadí právě v oblasti hlavy, kde se nachází důležitá energetická centra. Masáž také zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Navozuje pocit zdraví, klidu a psychické pohody.

Terapie tělovou svící 600 Kč

Jedná se o alternativní způsob odstranění zdravotních i psychických potíží pomocí ručně vyráběných svící firmy Ježek. Svíce využívají fyzikálních zákonů. Stejně jako funguje gravitace, se v případě tělových svící využívá princip komínového efektu. Hořící oheň vytváří podtlak a dým, který jde přes prodyšný ubrousek do podkoží a tak uvolní zablokovanou energii (fyzické potíže – bolesti, záněty, cysty, otoky i jiné sedimenty), ty se rozvolní, část se vtáhne do svíce a zbytek tělo vyloučí způsobem, který zná. Po aplikaci si tělo nastartuje samoléčivou sílu, která je pro něj přirozená a následně přichází uvolnění. Po aplikaci je důležité zvýšit pitný režim, aby mohly procesy samoléčení pracovat správně.

Celostní masáž 1 500 Kč

Tato masáž je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Její součástí je aromatarepie, zvuková lázeň a meditace.

Regenerační aroma olejová masáž 1 000 Kč

Hlavní účinek této masáže spočívá v uvolnění a harmonizaci organismu s využitím účinků aromatických olejů. Ty působí na tělo i na psychiku klienta. Masážní kompozice s aromatickými oleji jsou pro klienta sestavovány na míru. Jedná se o jemnou, hladivou masážní techniku k harmonizaci celého těla. Ta napomáhá odstranění akutních i chronických zdravotních obtíží. Aromaterapeutická masáž je nejúčinnější, pokud se masíruje celé tělo (záda, nohy zezadu, nohy zepředu, ruce, břicho, hrudník, šíje. Lze samozřejmě masírovat jen určité části těla. Oblíbená sestava je záda a šíje, nebo záda, šíje a nohy.)

Metoda MFK pro úlevu od bolestí 1 000 Kč

MFK je nástroj pro pochopení bolesti v těle a současně návod na její odstranění. Efektivitu metody si ověříte na vlastní kůži už po 1. terapii. Zjistíte skutečné příčiny vaší bolesti pomocí softwarové analýzy a získáte svůj jedinečný recept na terapii pro váš nervosvalový a kloubní systém. Součástí terapie je celková anamnéza stavu vašeho pohybového aparátu, svalový test a ošetření presurou neurolymfatického systému.

Balíček pro sportovce – vyšetření pohybového aparátu, terapie, sportovní masáž 1 000 Kč

Přetěžování jednotlivých svalových skupin, které vzniká často v důsledku jednostranně zaměřeného pohybu, může mít za následek řadu sportovních zranění (např. potíže s menisky, přetržení Achillovy šlachy, poranění periferních kloubů nebo bolesti v rámci celého pohybového aparátu).

 • vyšetření celkového držení těla

 • palpace - vyšetření měkkých tkání pohmatem

 • vyšetření základních pohybových vzorů

 • vyšetření chodidel – podélná a příčná klenba

 • vyšetření mobility páteře a periferních kloubů

 • vyšetření stability hlubokého svalstva

Závěrečné doporučení a masáž šitá na míru pro tělo, které je vystaveno jednostrannému fyzickému zatížení, přinese zlepšení výkonu a regeneraci svalů.

 

Objednání u Moniky Špilarové

na mobilu: 777 010 474 leták A4 Bezovka - kopie.jpg

CranioSacrální Biodynamika (CSB)

 • 1 000 Kč v roce 2022
 • 1 200 Kč v roce 2023

 CranioSacrální Biodynamika (CSB), je metoda, která užívá pohmatu a doteku k podpoření těla v jeho schopnosti se léčit a najít cestu k rovnováze. Název terapie vychází z latinských názvů pro lebku (cranium) a kost křížovou (sacrum).

CranioSacrální Biodynamika má své kořeny v oboru tradiční medicíny nazývaném Osteopatie, ačkoliv její původ sahá hluboko do minulosti. Jsou zmínky o tom, že práci s craniosacrálním systémem a mozkomíšním mokem používali již ve starověkém Egyptě. Pro nás byla CSB “znovuobjevena” počátkem 20. století, Dr. W. G. Sutherlandem, který si při své práci začal zkoumat a popsal léčebné procesy tzv. Dech Života.

Principem Dechu Života je, že každá buňka v našem těle dýchá a vyjadřuje tak jemné rytmy. Tyto rytmy je možné citlivýma rukama vnímat, Pokud je proudění plynulé a silné, je v těle udržováno zdraví a harmonie těla a mysli. Když se proudění Dechu Života zablokuje, naruší nebo oslabí např. stresem, či traumatem, nebo úrazem, nehodou, přetížením aj., pak mohou vznikat bolestivé symptomy.

I když má naše tělo má ohromnou moudrost a schopnost se regenerovat, někdy je potřeba tento proces podpořit. A to je úkolem ošetřujícího. Za použití doteku rukou naslouchat rytmům v těle klienta a podpořit rozpuštění vzorců napětí a znovuplynutí Dechu Života. Do těla klienta ošetřující nic nevkládá ani z něj nic nebere. Jen podporuje samo-léčivý proces. Neřeší následky symptomů, ale jejich příčinu. Jde do jádra, kde je zdraví vždy přítomné, kde nikdy nebylo ztraceno. Ošetření probíhá v leže na lehátku.

CSB je efektivní na širokou škálu problémů a disfunkcí: při zdravotních potížích, k léčení traumat a postraumatických symptomů, jako podpora pro těhotné a děti, a také k podpoře v procesu osobního růstu. Díky její jemnosti a neinvazivnímu přístupu, je vhodná pro dospělé, děti, těhotné ženy i miminka.

Darujte péči a regeneraci dárkovým poukazem

Prostřednictvím dárkových poukazů můžete svým blízkým darovat úlevu od bolesti, příjemnou relaxaci nebo zkrátka dobrý pocit ze svého těla. Dárkové poukazy vystavujeme buď na nějakou konkrétní službu z naší nabídky, nebo na finanční částku, kterou si zvolíte.

Poukazy jsou přenosné a mají uvedenou platnost na poukazu, maximální platnost každého poukazu je půl roku od jeho zakoupení.

Zastavte se pro dárkový poukaz v lékárně V Bezovce, nebo si o něj napište na náš e-mail info@centrumbezovka.cz.

Rádi Vám připravíme dárkový poukaz také na terapii BICOM, nebo Bachovy květové esence.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů