Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuálně


Vítejte v centru novinek a aktuálního dění celostního Centra Bezovka. Zde vás informujeme o všem aktuálním, co pro vás právě připravujeme, abyste nic nepropásli.

Štítky:

Tělové svíce a jejich význam v celostní léčbě

Datum konání: 16. 9. 2021

Tělové svíce

Seminář tělové a ušní očistné svíce

Více

Autor: Markéta Jungová Publikováno 15. 6. 2021 7:47

S čím souvisí Vaše hubnutí?

Více

Autor: Petr Novotný Publikováno 24. 5. 2021 13:10

Mikrobiom a alergie

Každý dospělý člověk se zdravým střevním mikrobiomem hostí v tlustém střevě miliony bakterií. Během svého života pomáhají tyto bakterie produkovat spoustu důležitých látek, které mají vliv nejen na zdraví trávicího traktu, ale například

Více

Publikováno 10. 5. 2021 7:09

Jarní únava a jak s ní zatočit?

Na jaře je ideální lehce stravitelná potrava kyselé chuti, která podporuje energii jater. Při sklonech k napětí až stagnaci jaterní energie jsou potom vhodné i potraviny přirozeně sladké chuti. Ideální podporou jater na jaře jsou odlehčovací dny s vyloučením mléka a mléčných výrobků či masa.

Také vás trápí jarní únava a hledáte cesty, jak si zvýšit energii?

Více

Autor: Petr Novotný Publikováno 26. 4. 2021 15:39

Seminář na téma: Jak rozproudit lymfu

Míza proudí v těle rostlin i v těle lidském. Věděli jste to? Je to čirá, nažloutlá tekutina, kolující v cévních svazcích rostlin, v tělech některých živočichů a v těle lidském. Pod označením lymfa ji zná většina z nás a v podstatě tato tekutina obsahuje veškerou naši sílu, kolující v našem těle.

Více

Autor: Vlaďka Procházková Publikováno 25. 4. 2021 14:28

Jógou proti bolesti zad

Bolesti zad lze snadno eliminovat vhodnými protahovacími a posilovacími cviky. Jak si od bolesti zad můžete pomoci jógou? Přináším vám 5 základních bodů, které jsou z mé praxe pro odstranění bolestí zad nezbytné:

Více

Autor: Vlaďka Procházková Publikováno 12. 4. 2021 21:00
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Komplexní detox za 40 dnů

Tento online kurz je vhodný úplně pro každého (pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé, pro ty, co už se někdy detoxikovali i pro ty, co to chtějí zkusit poprvé).

Více

Autor: Vlaďka Procházková Publikováno 15. 3. 2021 15:10

Bachovy květové esence - harmonizace duševního i fyzického stavu

Zakladatelem celého systému je Dr. Edward Bach. Jeho touha nalézt pro lidstvo jednoduchý a snadno použitelný systém se naplnila objevem květových esencí.

Více

Autor: Renata Kůrková Publikováno 15. 3. 2021 14:59

Výživové poradenství

Co se skrývá pod pojmem specialista na výživu? Už se vám stalo, že přijdete pro radu a dotyčný odborník/specialista na vás vysype řadu oborných termínů a zaručený systém, který vás dovede k vytouženému cíli?

Více

Autor: Petr Novotný Publikováno 17. 2. 2021 7:42

BICOM pomůže odstranit postcovidové obtíže

Někteří pacienti se po onemocnění Covidem obtížně vracejí do normálního životního a pracovního režimu Trápí je bolesti na hrudi, dušnost, nemožnost dodechnout, neustávající kašel, bolesti hlavy až migrény, závratě, poruchy koncentrace, stavy melancholie až deprese, poruchy spánku, kolísající tlak,

Více

Autor: Renata Kůrková Publikováno 17. 2. 2021 7:42